Hepimizin bildiği gibi internet kullanımının yaygınlaşması ile sosyal medya kullanımları da artırdı. Çeşitli sosyal medya uygulamalarında insanlar zaman geçiriyor. Popüler sosyal medya uygulamalarının işlevleri tekdüze bir hal almış durumdadır. Neredeyse her sosyal medya uygulamasında standart içerikler paylaşılıyor. Artık herkesin kullanabileceği tüm sosyal medya uygulamalarından farklı bir internet sitesi var. Tiligor internet sitesi Şehir Magazini parolası ile yola koyulmuştur. İnternet sitesinde her yaştan insana hitap eden içerikler bulunuyor. Site yöneticileri Adana şehrini baz alarak siteyi yayın hayatına başlattı. Artık birçok şehrin kalbi Tiligor’da atacak. Gün içerisinde yaşanan birçok gelişme, şehir bünyesinde planlanan etkinlikler, konserler ve açılışlar Tiligor üzerinden duyuluyor.

Tiligor’un Yerel Haber Sitelerinden Farkı Nedir?

Bölgesel olarak birçok haber sitesi farklı bölgelerde faaliyetlerini sürdürüyor. Tiligor, sadece yerel bir haber sitesi olarak görülmemelidir. Tiligor her yaştan insanın kendinden bir kesit bulabileceği bir sosyal medya ağıdır. İsterseniz sizler de hemen Tiligor’un e-posta servisine ücretsiz olarak abone olabilirsiniz. Bu servis sayesinde ücretsiz bir şekilde tüm gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Site içerisinde güncel haberlerden yemek tariflerine, indirimli ürünlerden belgesel tadında bilgilere ulaşmanız mümkündür. Ayrıca Tiligor’un bir sosyal paylaşım sitesi de vardır. Tiligor Sosyal üzerinden farklı bir sosyal ağ deneyimi yaşayabilirsiniz. Site içerisinde oluşturulacak çeşitli sohbet grupları farklı arkadaşlıklar kurmanıza yardımcı oluyor. Şehir Magazini Tiligor bir tık uzağınızdadır.

Tiligor’a Üyelik Ücretli Midir?

Tiligor’a sadece giriş yaparak paylaşılan bütün içeriklerden faydalanmanız mümkündür. Oluşturulan sosyal paylaşım sitesine isterseniz ücretsiz olarak üye olabilirsiniz. Yeni bir üyelik oluşturmak yerine Facebook, Google ve Discord hesaplarınız ile de Tiligor Sosyal ‘a giriş yapabilirsiniz. Sizler de vakit kaybetmeden gençliğin buluşma noktasında bir araya gelin. Sosyal paylaşım sitesinde örneğin satın almak istediğiniz bir ürün ile ilgili diğer kullanıcıların size yardımcı olmasını isteyebilirsiniz. Şu an sadece Adana merkezli çalışan site kısa süre içerisinde Mersin başta olmak üzere birçok şehirde yerini alacak. Tiligor’un henüz çalışmaları devam eden bir de alışveriş platformu bulunuyor. Kısa süre içerisinde “Tiligor Shop”  faaliyetlerine başlayacak. Yeni Şehir Magazini Tiligor sizleri bekliyor.